Yaşam

MasterChef’te Kim Elendi? 30 Temmuz 2023 MasterChef All Star’dan Kim Elendi?

MasterChef Türkiye All Star’da bir hafta daha sona erdi. En iddialı isimlerin birer birer elendiğini görerek potaya giden yarışmacılar için her eleme günü biraz daha stresli geçiyor. Şeflerin istediği yemekleri en iyi şekilde yapmak ve bir sonraki haftaya biletlerini garanti altına almak isteyen eleme adayları yine kıyasıya yarıştı. Peki MasterChef’ten kim elendi? 30 Temmuz 2023 MasterChef All Star’da kim elendi? İşte MasterChef All Star’a veda eden üçüncü yarışmacı…

MasterChef All Star elemelerinin üçüncü haftası da sona erdi.

Hayalleriyle bir hafta daha geçirmek isteyen All Star yarışmacıları potadan çıkmak için ellerinden geleni yapmak zorunda kaldı. Özellikle All Star olmanın verdiği gerilim ve şeflerin mükemmeliyetçi yaklaşımı yarışmacıları biraz daha zorlaştırdı. Üçüncü haftanın sonunda eleme potasındaki isimler için oldukça yoğun bir akşam yaşandı.

Mehmet Şef’in gösterim gecesi fragmanında “Karanlık bir gecedeyiz, böyle zamanlarda konuşulacak bir şey yok. Onun yaşadıkları milyonda bir olacak bir şey.” Bunu söyledikten sonra herkesin merakla beklediği bölümde olaylar karıştı.

MasterChef Türkiye’de hafta içi oynanan dokunulmazlık oyunlarını mavi grup 2-1 kazandı. Haftanın ilk maçını kırmızı takım kazanırken ardından mavi takım üst üste iki galibiyet elde etmişti.

Oynanan ilk dokunulmazlık oyununda mavi gruptan Rıfat ve Tolga eleme potasına gitti. Ardından kırmızı takımdan elenen ilk dokunulmazlıkta çembere giden isimler Mert ve Çağatay oldu. Haftanın son takım dokunulmazlık oyununda kırmızı takım, Eda ve Büşra’yı eleme potasına gönderdi.

Bireysel dokunulmazlık oyununda, şeflerin kararıyla eleme potasına giden isim Batuhan oldu.

Eleme gecesinin ilk etabında yaratıcılık plaketlerini büyük bir başarıyla tamamlayan ve dördüncü haftaya kalan yarışmacılar Tolga, Batuhan ve Mert oldu.

MasterChef All Star’da eleme potasından ilk kurtulan ve dördüncü haftayı garantileyen Tolga oldu. Ardından eleme potasından kurtulan ve dördüncü haftayı sağlamlaştıran yarışmacılar Batuhan ve Mert oldu.

Öte yandan Çağatay, Rıfat, Eda ve Büşra Somer Şef’in kiraz yaprağı sarmalı nefis tarifleri için yeniden tezgahın başına geçti.

MasterChef Türkiye’den Kim Elendi?

Yemeğin sunumu sırasında çemberi tabakta unutan Büşra’nın yemeğinin tadına bakılmadı. Büşra üçüncü haftada elendi.

derebucak-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu