Haber

Legends Cup Futbol Turnuvası Antalya’da Yapılacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Federal Almanya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği işbirliğiyle düzenlenen ‘Legends Cup’ futbol turnuvası bu yıl sekizinci kez düzenlenecek. 4 Kasım’da düzenlenecek turnuvaya Tanju Çolak, Christoph Daum, Rıza Çalımbay ve Aurelio gibi ünlü futbolcular katılacak.

38 yaş üstü tanınmış ve efsane usta oyunculardan oluşan Türkiye ve Almanya futbol takımları, Türk-Alman dostluğunu vurgulamak için bir kez daha Antalya’da buluşuyor. Türk-Alman Dostluk Günü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenecek 8. Efsaneler Kupası, 4 Kasım Cumartesi günü Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Federal Almanya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. Legends Cup bu yıl da Türk ve Alman futbolunun efsane isimlerini bir araya getirecek. Antalya’da futbol şöleni yaşatacak turnuva Titanic Lara Futbol Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Efsanevi futbolcular sahalarda

Turnuvaya Antalyaspor, Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahce, Hannover 96, 1. FC Nürnberg, Schalke 04 ve FC Adler takımları katılıyor. 4 Kasım Cumartesi günü saat 10.00’da başlayacak turnuvaya giriş ve katılım ücretsiz olacak. Maçlarda Tanju Çolak, Christoph Daum, Olaf Thon, Deniz Barış, Altın Lala, Ali Turan, Mert Korkmaz, Cihan Haspolatlı, Aurelio, Samet Aybaba, Bülent Uygun, Uğur Boral, İstek Çalımbay, Thomas Ziemer, Martin Driller, Oliver Reck yer alıyor. , Engin Baytar. Erman Kılıç, Altan Aksoy, Levent Kartop gibi isimler sahada olacak. – ANTALYA

kaman-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu