Teknoloji

Diablo 4 Nefret Genişleme Gemisi Açıklandı!

Birinci Diablo 4 genişletme Nefret GemisiBlizzCon 2023 sırasında duyurulmuştu ve 2024 sonlarında çıkacak. Verilen ilk bilgi haberimizde yer alıyor.


İlginizi Çekebilir:  Modern Warfare 3 Sistem Gereksinimleri Açıklandı


Bildiğiniz gibi Diablo 4 için Kan Dönemi geçtiğimiz haftalarda başlamıştı. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde yeni bir güncellemeyle piyasaya sürülen oyun için Blizzard Entertainment tarafından iki büyük genişleme paketinin hazırlandığı da müjdelenmişti. Geçtiğimiz hafta ilk genişleme YbuBaKa isimli bir YouTube kullanıcısının hazırladığı görselle gündeme gelmişti. Ancak kullanıcı, ismin ‘Nefretin Efendisi’ olduğunu söyledi.

Diablo 4’ün İlk Nefret Genişleme Gemisi Detayları

Blizzard Entertainment tarafından yapılan duyuruda oyuna daha önce görmediğimiz bir Diablo sınıfının dahil edileceği ve Lilith’in babası Mephisto ve onun Sanctuary ile ilgili planları etrafında şekillenecek bir hikayeyle karşılaşacağımız söylendi. . Ancak Diablo 2 oyununda da ziyaret ettiğimiz Nahantu bölgesine gideceğimiz de kesinleşti.

Amerikalı şirket şu an için genişleme paketine ilişkin pek fazla detay vermedi. Daha önce sızdırılan bilgiler, söz konusu sınıfın Spiritborn olacağını, yapay zeka karakterlerinin yanımızda savaşacağı paralı asker sisteminin olacağını, yeni hikaye akışlarının, ekipmanların ve oyun sonu etkinliklerinin olacağını gösteriyor. Elbette şu ana kadar sızdırılan bilgilerin doğru olduğu kadar asılsız olduğunu da gördük. Dolayısıyla resmiyet kazanana kadar bu bilgiyi ‘söylenti’ kategorisine koymakta fayda var.

senkaya-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu