Haber

Altıeylül Belediyesi Çocuklara Yönelik Buz Pateni Etkinliği Düzenledi

Altıeylül Belediyesi, okulların yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte çocuklara yönelik çeşitli etkinlikler hazırladı. 2. Gündoğan İlçesi’ndeki Sultan Abdülhamid Han Kalkınma Merkezi’nin bahçesine kurulan buz pateni pistinde çocuklar ve gençler buz pateni ile tanışma fırsatı buldu.

Gönüllü ve profesyonel patencilerin gözetiminde gerçekleştirilen etkinliklerde çocukların güvenliğini de unutmayan Altıeylül Belediyesi, kayanlara kask, dizlik ve koruyucu ekipman sağlayarak kazalara karşı önlem alıyor.

18 Mart Pazartesi gününe kadar sürecek olan buz pateni pisti eğlencesinin kayıtları, Sultan Abdülhamid Han Geliştirme Merkezi’nde kurulan stantta yapılıyor. Saat 09.00’da açılan standa kayıt yaptıran çocuklar, aldıkları biletlerle buz pateni yapmanın keyfini yaşıyor.

Başkan Avcı: “Buz pisti 2 ay boyunca açık kalacak”

Buz pateni pistinden 8 günde 3 bine yakın çocuğun yararlandığını belirten Başkan Hasan Avcı, “Gençlerimiz ve çocuklarımız için hazırladığımız buz pateni eğlencesi ile çocuklarımız ve gençlerimiz güzel vakit geçiriyor.”

Başkan Avcı, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin talep ettiği buz pateni pisti dahil tüm etkinliklerimiz 18 Mart Pazartesi gününe kadar açık kalacak. Dönem etkinlikleri kapsamında 1 hafta boyunca sinema etkinliğimiz var. 2’nci Gündoğan İlçesi sınırları içerisinde yer alan Abdülhamid Han Kalkınma Merkezi ve bahçesine kurduğumuz buz pateni pistinde, “2 ay boyunca çocuklarımıza, gençlerimize ve vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam edecek. 29 Ocak ve 3 Şubat’ta çocuklarımız ve aileleri Belediyemiz Hasan Can Kültür Merkezi’nde tiyatro etkinlikleriyle birlikte vakit geçirme fırsatı bulacaklar” dedi. – BALIKESİR

carsamba-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu