Teknoloji

Yeni Need for Speed ​​Oyunu Geliştirme Aşamasında Olabilir: İşte İlk Detaylar

 
Ekipler, Criterion Games tarafından geliştirilen ve geçen yılın sonlarında piyasaya sürülen Need for Speed ​​??Unbound’un ardından yeni bir oyun geliştiriyor olabilir. Bu varsayım, yakın zamanda yapılan bir iş ilanıyla ortaya çıkıyor ve oyun bölümündeki bazı kişiler bir sonraki oyun için hazırlıklardan bahsediyor.
 
İş ilanında çeşitli detaylar yer almaktadır.
 
 
 
Açıklamada, “Battlefield, Star Wars Battlefront ve Burnout gibi hit serilerdeki gururlu tarihimizle Need For Speed ​​serisini bir sonraki seviyeye taşımak istiyoruz. Bunu yaparken, yarış türünün geleneklerine meydan okuyoruz.” Ek olarak, reklamda “oyuncuya hızlı, etkileşimli ve özgün bir deneyim sağlayabilecek ve açık bir dünya yaratmamıza yardımcı olabilecek kişiler arıyoruz” ifadesi yer alıyor.
 
Criterion ekibinin bir sonraki Need for Speed ​​oyunu üzerinde çalıştığını varsayarsak, bu, stüdyonun geliştirdiği beşinci oyun olacak (NFS serisinde). Criterion ilk olarak 2010 yılında Need for Speed: Hot Pursuit’i geliştirdi ve üzerinde çalışmadan önce ünlü Burnout serisinden sorumluydu.
 
Öte yandan Need for Speed ​​serisinin en yeni oyunu Unbound şu anda PC, Xbox Series X|S ve PlayStation 5 için mevcut.

habermarmaraereglisi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu