Teknoloji

Türk Telekom GAMEON’dan ‘ASUS Premium Modem’

Türk Telekom’un oyunculara özel fırsatlarla internet ve oyun tecrübesini güçlendiren markası GAMEON, müşterilerini sevindirecek GAMEON Premium Modem kampanyasını hayata geçiriyor. Türk Telekom, ASUS oyuncu modemi ile gamerların oyun tecrübesini katlıyor.

Oyun tutkunlarına özel internet fırsatları, dalın önde gelen markalarıyla iş birlikleri ve çeşitli avantajlarla oyun keyfini artırmayı hedefleyen Türk Telekom, oyunculara özel markası GAMEON ile oyunseverleri heyecanlandıracak yeni bir kampanyaya imza atıyor. GAMEON, üstün özelliklere sahip gaming modemi ASUS DSL-AX82U’yu portföyüne ekliyor. Kampanya kapsamında kullanıcıları oyunlarında bir adım öteye taşıyacak ve oyun performanslarını arttıracak ASUS DSL-AX82U GAMEON Premium Modem, 12 ay taksit imkanıyla müşterilere sunuluyor.

GAMEON Premium Modem’le göster gücünü

Türk Telekom müşterileri yeni jenerasyon WiFi 6 teknolojili ASUS DSL-AX82U’ya Türk Telekom konutta internet faturasına 12 taksit fırsatı ve avantajlı fiyatı ile sahip olabiliyor. Yeni WiFi 6 jenerasyon teknolojisine ek olarak, sürat ve ping optimizasyonu, internet trafiğini oyun odaklı önceliklendirebilme ve Asus AURA RGB ile kişiselleştirilebilen ön panel üzere pek çok özelliğe sahip olan ASUS DSL-AX5400, oyunculara çok daha düzgün bir oyun performansı sağlıyor.

Türk Telekom müşterileri ASUS DSL-AX82U GAMEON Premium Modemi, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’nden 12 ay taksit imkânı ve aylık 413 TL fiyatla alabiliyor. Türk Telekomlu oyun tutkunları ASUS DSL-AX82U gücüyle oyunlarda öne çıkıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu