Haber

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ayşe Ünlüce Keskin’de Vatandaşlarla Buluştu

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce, Keskin’de vatandaşlarla buluştu. Başkan Ataç, “Arkamızda milletimiz var. Eskişehir halkı satılamaz, satın alınamaz.”

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ayşe Ünlüce, Keskin İlçesi’nde vatandaşlarla buluştu. Tepebaşı Belediyesi Keskin Tecrübeli Kafe’de yapılan toplantıya, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın yanı sıra, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce, CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, CHP İl Başkanı Talat Yalaz, Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Zirve, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

“GÜVENLİ ADIMLARLA İLERLEYECEĞİZ”

Toplantıda Başkan Ataç, “Seçim öncesinde bize güç verdiniz. Yıllardır birlikteyiz. Aramızda hiçbir zaman en ufak bir kötü söz olmadı, hep kucaklaştık. Aramızda her zaman sevgi ve saygı var. İnanın” dedi. bana bu sıcaklık Ayşe’ye de bana da moral veriyor. Onun önünü birlikte açacağız. 20 yıllık belediyecilik tecrübem var, hepsini Ayşe ablama vereceğim. Kötü bir şey düşünmüyoruz. Biz her zaman iyiyi düşün. Çünkü ilişkilerimiz iyi. Ne olursa olsun 31 Mart 2024’te ellerimizi tekrar kaldıracağız. Bu aşk olduktan sonra dağları yerinden oynatacağız. Bugün de burada başladığımız gibi devam edecek. Bu akşam burada bize verdiğiniz moral çok iyiydi. Sağlam adımlarla ilerleyeceğiz. Arkamızda milletimiz var. Eskisehirli satılamaz, satın alınamaz. Tonlarca paranız olsa da Eskişehirliyi satın alamazsınız. Teşekkür ediyorum ve sizleri sevgiyle kucaklıyorum” dedi.

“YOLUMUZ ATATÜRK’ÜN YOLUDUR”

Milletvekili Çakırözer, “Bayrak Cumhurbaşkanımız Yılmaz’dan saygı oylarıyla resmen geçene kadar 7 gün değil 8 gün, 24 saat değil 25 saat gece gündüz çalışmak sizin elinizde Ayşe. Sizlerin, her bir Eskişehirlinin, yolunuz açık olsun, yolumuz açık olsun.” “Yolumuz Ayşe Önderliğimizin yoludur, yolumuz Atatürk’ün yoludur, yolumuz Cumhuriyet yoludur” dedi.

“VİZYONU VE DOSTLUĞUYLA YOLUMU AÇTI”

Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ayşe Ünlüce ise babasının evinde olmaktan mutlu olduğunu belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti. Ünlüce, “1999 yılında Tepebaşı’nın ilk belediye başkanı olduğunda ben de Eskişehir Barosu Kadın Hakları Komisyonu’ndaydım. Belediye Başkanım Ahmet’le o günden bu yana hiç ayrılmadık. Vizyon ve kardeşlik. Kendisine minnettarım. Büyük emeklerle, birlikte çalışarak oluşturduğumuz bu kent kimliğini koruduğu için kendisine minnettarım.” “Hayata geçireceğimiz projelerle Eskişehir’i çok daha ileriye taşımak istiyoruz. Hemşehrilerimizin yıllardır olduğu gibi bu konuda da yanımızda olacağına yürekten inanıyorum” dedi.

“KENDİMİZE VE LİDERLERİMİZE İNANÇLA BU YOLA GİRDİK”

CHP İl Başkanı Talat Yalaz şunları söyledi:

“Çok şanslıyız. Çünkü canımızı verebileceğimiz, canımızı gönülden, tereddüt etmeden çalışabileceğimiz liderlerimiz var. Onlar için elimizden geleni yapacağız. Kendimize ve liderlerimize büyük bir inanç ve inançla girdik bu yola. Sizlere bu güven ve güç artarak devam edecek. Hepinize teşekkür ediyorum.”

Toplantı toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

altinyaylahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu