Ekonomi

Stitch Fix işgücünü güçlendirmek için yeni İnsan Kaynakları Müdürünü atadı

SAN FRANCISCO – Önde gelen bir çevrimiçi kişisel stil hizmeti olan Stitch Fix, Inc. (NASDAQ: SFIX), Lillian Reaume’yi yeni İnsan Kaynakları Direktörü olarak atadığını bugün duyurdu. Reaume, yetenek yönetimi, liderlik gelişimi, çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık (DEI), ücretlendirme, sosyal haklar ve genel çalışan deneyimine odaklanarak şirketin insan kaynakları işlevlerini denetleyecek.

CEO Matt Baer, Reaume’un özellikle şirketin devam eden dönüşüm çabaları sırasında Stitch Fix’te yüksek performanslı bir kültürü teşvik etme yeteneğine olan güvenini dile getirdi. Reaume’nin kapsamlı geçmişi, özellikle Alexa bölümünün İK Başkanı olduğu Amazon’daki İK liderliği rollerini ve BlackBerry ve Ford Motor Company’deki önceki pozisyonlarını içeriyor.

Reaume’nin ataması, bir siber güvenlik firması olan Rubrik’te İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapmasının ardından gerçekleşti. Reaume, Stitch Fix’in yönetim ekibine, şirketin yenilikçi mirasını geliştirmeyi ve dönüşüm stratejisini güçlendirmeyi hedeflediği önemli bir dönemde katıldı.

Geçtiğimiz aylarda Stitch Fix, Ürün ve Teknolojiden Sorumlu Başkan Tony Bacos ve İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Danit Marquardt’ın katılımıyla liderlik ekibini genişletti. Bacos ve Marquardt sırasıyla Frontdoor, Amazon Fashion, Serta Simmons Bedding ve Mattel’den deneyimlerini aktardılar.

Stitch Fix, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki müşterilere kişiselleştirilmiş stil hizmetleri sunmak için uzman stilistlerin içgörülerini gelişmiş veri bilimi ile harmanlamasıyla tanınıyor. Şirketin modeli, alışverişin geleceğini yeniden tanımlamayı ve etkisini sadece giyimin ötesine taşıyarak daha geniş bir perakende deneyimine yaymayı amaçlıyor.

Reaume, bu dönüşüm aşamasında Stitch Fix’e katılmaktan heyecan duyduğunu ve şirketin giyim ve aksesuarlar için daha keyifli ve verimli bir alışveriş deneyimi sağlama misyonunu destekleyen bir kültür geliştirmek için ekiple ortak olmaya hazır olduğunu ifade etti.

Bu makalede yer alan bilgiler Stitch Fix, Inc. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

catalpinarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu