Haber

Samsun’da unutulan cep telefonu kimliği belirsiz bir kadın tarafından alındı.

SAMSUN’un Atakum ilçesinde Sinan Sefa Memiş’in (29) iş yeri önünde kaldırımda unuttuğu cep telefonunu kimliği belirsiz bir kadın çaldı. Güvenlik kamerasına yansıyan olayın ardından polis bayanı bulmak için çalışma başlattı.

Atakum ilçesi Yenimahalle Mahallesi Gaffar Okan Caddesi üzerinde bir oto yıkama dükkanında çalışan Sinan Sefa Memiş, 28 Temmuz’da iş yerinin önündeki kaldırıma oturup arkadaşlarıyla sohbet ederken, yanına cep telefonunu koydu. Bir süre sonra küme kalkmış ve Memiş telefonunu kaldırımda unutmuş. Bu sırada karşı taraftan biri gelen 3 bayan aynı anda telefonu fark etti. Bir süredir çevreyi kontrol eden hanımlardan biri birbirinden habersiz telefonu alıp uzaklaştı. Diğer 2 kadın da bölgeden ayrıldı.

Telefonunu unuttuğunu fark eden Sinan Sefa Memiş, dışarı çıktığında bıraktığı yerde bulamadı. İş yerinin güvenlik kamerasını izleyen Memiş, telefonunun bir kadın tarafından çekildiğini görünce polise haber verdi. Görüntüleri inceleyen polis ekipleri, bayanı bulmak için çalışma başlattı.

Yarım saat sonra dışarı çıktığında telefonu bulamadığını belirten Sinan Sefa Memiş, “Telefonun değeri 10-15 bin lira. telefonda işimle ilgili evraklar ve ailemin fotoğrafları yeğenimin bebeklik fotoğrafları ve ayak izleri vardı hepsini saklıyordum telefonda fotoğrafların kopyası yok sadece onlar var üzüldüğüm kişiler.”

hizanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu