Haber

Kahramanmaraş depremi sonrası İskenderun’da görev yapan adliye personeline teşekkür belgesi

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerin ardından Hatay’ın İskenderun ilçesindeki Bafra Adliyesi’nde görev yapan 8 kişiye teşekkür belgeleri teslim edildi.

Depremlerin ardından bölgede hizmetlerin kesintisiz yürütülmesine katkı sağladığı için Adalet Bakanlığı tarafından imzalanan takdir belgelerinin Bafra Adliyesi çalışanına teslim edilmesi için Bafra Cumhuriyet Başsavcılığı’nda program düzenlendi.

Bafra Cumhuriyet Başsavcısı Olcay Aksoy, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler nedeniyle büyük bir felaket yaşadıklarını söyledi.

Millet olarak tüm acıları dindirmek ve hayatı normale döndürmek için el birliğiyle çalıştıklarını belirten Aksoy, “Bu süreçte personelimiz gönüllü olarak İskenderun’a atandı. Merhumeye Allah’tan rahmet, başsağlığı ve sabır diliyorum.” yakınlarına.” dedi.

Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sefa Maraşlı da tüm işçilere teşekkür ederek, “İskenderun’da güzel bir iş çıkardılar. Adalet Bakanlığı olarak görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Başsavcımıza desteğinden dolayı teşekkür ediyoruz. ” sözünü kullandı.

Konuşmaların ardından İskenderun’da görev yapan 8 işçiye teşekkür belgeleri verildi.

haber-cekerek.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu